Mierniki gęstości i stężenia

Gęstość materiału definiowana jest jako wartość ciężaru (masy) przypadająca na jednostkę objętości w pewnej określonej temperaturze. Gęstościomierze to urządzenia wykorzystywane w laboratoriach przemysłu chemicznego, naftowego, farmaceutycznego i spożywczego, które wymagają szybkiego i pewnego sprzętu pomiarowego do oznaczania gęstości ze stabilizacją termiczną próbki. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy modele automatyczne oraz manualne. Oferujemy urządzenia do bezstykowego, ciągłego pomiaru cieczy w rurociągach i zbiornikach.

Modele oferowanych przez nas gęstościomierzy zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów, niezależnie od branży w jakiej znajdą swoje zastosowanie. 

Pomiar gęstości nasypowej proszków, gęstości proszków po ubiciu czy też pomiar gęstości cieczy, a także automatyczna rejestracja i archiwizacja wyników to podstawowe funkcje gęstościomierzy, które Państwu proponujemy. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. aparat do pomiaru gęstości nasypowej czy przemysłowe mierniki gęstości i stężenia.


DO POBRANIA: